Lithuanian
Nice Côte d'Azur Excursion Antibes

Excursion à Antibes avec l'école Azurlingua

Antibes / Juan-les-Pins

Mokykitės prancūzų kalbos Nicoje ir keliaukite į Antibus su Azurlingua mokykla !

>

Finikiečiai įkuria Antipolį V-ojo amžiaus pabaigoje


Prieš J-C. Antipolis (miestas priešais) lieka finikiečių įtakoje iki 44 m. prieš J.C ,o vėliau juos užima romėnai ir miestas kaldina pinigus. Įsivyrauja taika su romėnais ir Antipolis išsiplečia, išvysto savo pramonę, iškyla daugybė paminklų, kurie išlieka iki XVII-ojo a. pabaigos : teatras, amfiteatras, triumfo arka....
>

Su romėnų imperijos susilpnėjimu

ir nesaugumo didėjimu miestas plečiasi ant uolos ir apleidžia buvusią teritoriją. 442-aisiais miestas jau turi savo pirmąjį vyskupą, Šv. Hermentaire.
>

Miestas atgimsta X-ojo amžiaus pabaigoje

kuomet Guillaume laikomas " Išlaisvintoju " nugali Sarazėnus. Rodoard,  Guillaume bendražygis gauna Antibų teritoriją. Viešas gyvenimas atsigauna, vėl prasideda prekyba. XII-ojo a. pradžioje pastatomi du dideli bokštai,panaudojant romėniškų statinių blokus. Miesto bokšte, kuris buvo pastatytas po pilies bokšto, šiuo metu yra bažnyčios varpinė..  1482-aisiais, Provansas (la Provence)  yra prijungiamas prie Prancūzijos. Upė le Var nuo to laiko tapo siena. Antiboul, Antibol ir pagaliau Antibes, tampa pasienio miestu, o tuo pačiu ir tvirtove.  XIV-ojo a. pabaigoje ir  XV-ame amžiuje, miestas peržengia įtvirtinimus, dar matomus Masséna kieme ir plečiasi toliau, kur šiuo metu yra Sade ir Clemenceau gatvės. 1524-aisiais Provansą užkariauja Charles-Quint kariuomenė, kuriai vadovauja Burbonų konetablis. Miestas vėl nuniokojamas 1536-aisiais. Sugriauta beveik 300 namų. Kad sustiprintų Antibų prieigas, Henri II nusprendžia 1552-aisiais pastatyti pusiasalyje bokštą vietoje Šv.Laurent koplyčios. Šis pusiasalis, skiria Šv. Roch įlankėlę nuo Anges įlankos. Bokštą juosia  tvirta tvora ir dėl to pastatas gauna Fort Carré vardą. Kitas bokštas, Šv.Jacques bokštas, iškyla virš laivų statyklos, kur šiuo metu yra Opera. 1608-aisiais, Alexandre de Grimaldi, parduoda Antibų grafystę Henrikui IV.
>

Imperijoje Konsulato valdymo metais Antibai išlieka santūrūs,

bet Restauracijos laikotarpiu, kai 1860-aisiais Nicos grafystė prijungiama prie Prancūzijos, miestas įgauna antrąjį kvėpavimą. 1894-aisiais, Antibai smarkiai vystosi ir išgriaunama gynybinė siena.
>

Antibų iškyšulys tuomet sutinka pirmuosius turistus

 1882-aisiais įkuriamas Juan-les-Pins kurortas .Po I-ojo pasaulinio karo miestas nesiliauja augti, bet vystosi mažiau nei kitos pajūrio dalys ir mažiau jaučiasi miesto dvasia. Dar ir šiandien, kaip kitados, ši dalis labai traukia turistus. Čia sėmėsi įkvėpimo Prévert, Audiberti, Greene ar Picasso.


Labiausiai lankomi objektai : Le Fort Carré (Kvadratinis bokštas-tvirtovė) - Le port de plaisance (Linksmybių uostas) - Gynybinė siena - Le musée Picasso.

Le saviez-vous ?

La France est le pays le plus visité du monde en accueillant plus 82 millions de touristes

 

Les bonnes raisons de venir à Azurlingua...


Des sessions pour vrais débutants


Un label qualité reconnu par le gouvernement français.


Des tarifs et des offres "sur mesure" qui correspondent à vos attentes.


Une reconnaissance institutionnelle (partenariats universités).

11 niveaux de français,  Azurlingua vous propose une pédagogie sur mesure !


NEW : Vous avez la possibilité de payer en 2,3 ou 4 fois sans frais.


Et d'autres encore
 
 

ü  11 niveaux de français,  Azurlingua vous propose une pédagogie sur mesure !

image image image

Rejoignez-nous !

 
Réseaux sociaux

Recommandez-nous sur Facebook !Vous avez aimé cette page ?
Alors aidez nous à la rendre populaire !


Azurlingua

Nous sommes membres
soufflecampus francecsnfla

Ils nous font confiance

centre d'examen SELFEE