Lithuanian
Nice Côte d'Azur Excursion Cannes

Excursion à Cannes avec l'école Azurlingua

Kanai ir Lérins sąlos

Mokykitės prancūzų kalbos Nicoje ir su Azurlingua mokykla atraskite Žydrąjį Krantą!

>

 Cannes
 (Kanų) miestas

bėgant metams šis miestas tapo vienu lankomiausių turistinių objektų. Tokios šlovės ir turistų antplūdžio jis sulaukia dėl Kanų tarptautinių filmų festivalių.
>

Tai miestas, kurio reputacija susijusi

kaip ir St-Tropez reputacija su prabanga: vos ištariame žodį Kanai, mintyse iškyla šventės vaizdai, prabangūs viešbučiai, kazino, pasivaikščiojimų alėja, kino žvaigždės ir filmų festivalis, prašmatnios mašinos, gyvenimas kaip pasakoje.
Žinoma, kad gyvenvietė atsirado IIa. prieš  Jésus-Christ su ligūrų genties (ligure des Oxybiens) įsikūrimu ant Suquet kalvos. Juos čia įkurdina romėnai, kad įkurtų Canoïs.
>

Hipotezė apie Kanų kilmę

Dvi prielaidos. Tai galėtų būti susiję su nendrėmis, kurių apstu apylinkėse. Kita prielaida gali būti tikresnė. Ji yra indo-europiečių kilmės: " kan " reiškia viršūnę, o Kanai pradėjo kurtis ant Suquet kalvos. Va.  : vienuolio Honorat įsikūrimas saloje, kur jis įkuria vienuolyną, kuris ir šiandien vadinasi jo vardu. Nuo Xa. iki XIXa.  : Kanų gyvenvietės vystymasis (komunos administravimas, žūklės ir kultūros vystymasis).
>

Keletas duomenų apie Kanų festivalį

Šio tipo pats prestižiškiausias festivalis. Didelis pasiruošimas vyko prieš pirmąjį Kanų festivalį 1939m., kai prancūzų grupė pradeda diskutuoti apie festivalį, kuris galėtų vykti kaip konkurentas Venecijos festivaliui. Bet dar reikia laukti 7 metus, kad festivalis išvystų šviesą. 1946metų rugsėjo 19 dieną įvyko pirmasis festivalis, 1955m. įteiktas pirmasis apdovanojimas " Palme d'Or"  (Palmės šakelė).Šis festivalis tapo vienu iš populiariausių renginių, į kurį suplaukia daugybė kino mylėtojų iš įvairių pasaulio šalių. Tai svarbiausias metų įvykis.


Pagrindiniai lankytini objektai :
 La Croisette et ses palaces ( Pasivaikščiojimų alėja ir viešbučiai) - Le palais des festivals (Festivalio rūmai) - Le musée de la Castre (Castre muziejus)- Les Iles de Lérins (
Lérins sąlos) .

Astuce

Pensez à notre service transfert moins cher qu’un taxi il vous garantit un accueil personnalisé et vous accompagne directement à votre lieu de résidence

 

Les bonnes raisons de venir à Azurlingua...


Des sessions pour vrais débutants


Un label qualité reconnu par le gouvernement français.


Des tarifs et des offres "sur mesure" qui correspondent à vos attentes.


Une reconnaissance institutionnelle (partenariats universités).

11 niveaux de français,  Azurlingua vous propose une pédagogie sur mesure !


NEW : Vous avez la possibilité de payer en 2,3 ou 4 fois sans frais.


Et d'autres encore
 
 

ü  11 niveaux de français,  Azurlingua vous propose une pédagogie sur mesure !

image image image

Rejoignez-nous !

 
Réseaux sociaux

Recommandez-nous sur Facebook !Vous avez aimé cette page ?
Alors aidez nous à la rendre populaire !


Azurlingua

Nous sommes membres
soufflecampus francecsnfla

Ils nous font confiance

centre d'examen SELFEE