Lithuanian
Nice Côte d'Azur Excursion St Paul de Vence

Excursion à St Paul avec l'école Azurlingua

Saint Paul de Vence

Mokykitės prancūzų kalbos Nicoje ir su Azurlingua mokykla keliaukite po Žydrąją Pakrantę !

>

Apie 120m.  prieš Kristų

Romėnai suvaldo Žydrojo Kranto judriuosius Ligūrus. Įsivyrauja taika, ant senųjų įtvirtinimų statomi nauji miesteliai. Vienas iš tokių yra Saint-Paul.
>

X-asis amžius

pirmieji liudijimai apie "Castrum de Sancto Paulo" rodo, kad atsiranda miestas, kurio svarba didės per ateinančius šimtmečius. Nors jį valdo konsulai, miestas turi didelę finansinę ir administracinę autonomiją. Čia gyvena didelės šeimos iš Provanso.
>

1443

Le donjon, išlikęs nuo viduramžių pilies bokštas, kuriame įsikuria Rotušė. O bokšto laikrodžio mechanizmas tebeveikia nuo 1443 iki šiandien. Nuo 1480m. St Paul, Viguerie sostinė, yra vienas iš svarbiausių Rytų Provanso miestų-tvirtovių.
>

1547

Dabartinės sienos buvo baigtos. Fransua de Saint-Remy Mandon visiškai perkūriė ankstesnius įtvirtinimus ir sukūrė kampo bastionus , nuožulnias sienas, kad atremtų  sviedinių atakas. Vauban architektūra sukurs sistemą po 120 metų.
>

Iki 1747

Per didžiausiausius religinius bruzdėjimus ir "paveldėjimo karus "St Paul yra vienas iš pagrindinių Katalikų lygos tvirtovių. Jis  bus priverstas atverti  duris daugeliui lankytojų, užpuolikų: sąjungininkams  ir niokojantiesiems. Žudynės, vandalizmas, nepriteklius nualina regioną, bet St Paulius atsigauna ir pasidaro dar svarbesniu miesteliu.
>

1860

Kai Nica tapo Prancūzijos miestu, St Paul liko apleistu ir nenaudingu bastionu, kuris netrukus išnyks žemėlapių, ir žodyno.
Amžiaus pradžia: puikus turizmo ir meno plėtros laikotarpis.  Į šį miestelį, beveik visą amžių "snūduriavusį", plūdo menininkai ir įžymybės. 
>

 1904

Tiek daug griuvėsių, kad daugelis stebėtojų rašė: "Tai stebuklas, jei sienos vis dar stovi," Niekas, atrodo, nekops šiais laiptais "," St Pauliui  gresia žlugimas". Šiandien, 7000 lankytojų per dieną, St Paul yra vienas iš labiausiai lankomų vietų Europoje. Kas atsitiko? >

Nuo 1945

Susižavėjimas įgauna pagreitį, į miestelio namus grįžta gyvenimas, jis atgimė iš griuvėsių. Po Antrojo pasaulinio karo miestelį „atrado“ turtingi gražaus gyvenimo mėgėjai.  Į šį miestelį plūdo menininkai ir įžymybės : M.Šagalas, Renuaras , Matisas , Modiljanis , Kokto , Linas Ventura , Yvas Montanas... Vienoje miestelio pusėje yra kapinės už sienos mūrų. Ten amžinojo poilsio 1985 metais atgulė 98 metų Markas Šagalas. Jo garsiausias darbas buvo Metz miesto katedros vitražai. Kitoje miestuko pusėje už gynybinės sienos buvo ir tebėra „Auksinio balandžio“ užeiga . Ten lankydavosi čia minėti dailininkai ir Pablas Pikaso. Šiapus viduramžiškų mūrų išaugo daugybė baltų modernios architektūros vilų. Kai kurių fasadus papuošė Šagalo ar Léger darbai . Už miesto sienų vingiuojančiu keliu galima užkopti į brandžiojo modernizmo citadelę – Maeghtų šeimos fondo muziejų, veikiantį nuo 1964 metų. Kai Malraux jį "atidaro", čia atvyksta ir kino pasaulio atstovai: Carne, Kosma, Allegret, Clouzot, Signoret, Montana, Ventura, Géret ...o vėliau ir visas Holivudas. Dabar kelionių organizatoriai į savo maršrutus įtraukia ir St Paul . Gatvėse pilna turistų, namai pilni juoko, daugiau nei 40 parodų vitrinų demonstruoja originalius šiuolaikinių menininkų darbus. Maeght Fondas yra neabejotinai labiausiai žinoma šiuolaikinio meno šventovė. Įkurtas sutuoktinių Maeght valia, jis liks geriausiu pavyzdžiu - kaip galima paaukoti lėšas vardan meno ir kultūros.

Lankomi objektai: Senamiestis, Le Donjon – viduramžių laikų bokštas bei išlikusios sienos, Maeght Fondas. 
Astuce

Avant votre arrivée faite le test de français sur notre site pour connaitre votre niveau il vous permettra de mieux connaitre vos forces et faiblesse et dès votre premier cours d’insister auprès de votre professeur sur les thèmes que vous voulez aborder

 

Les bonnes raisons de venir à Azurlingua...


Des sessions pour vrais débutants


Un label qualité reconnu par le gouvernement français.


Des tarifs et des offres "sur mesure" qui correspondent à vos attentes.


Une reconnaissance institutionnelle (partenariats universités).

11 niveaux de français,  Azurlingua vous propose une pédagogie sur mesure !


NEW : Vous avez la possibilité de payer en 2,3 ou 4 fois sans frais.


Et d'autres encore
 
 

ü  11 niveaux de français,  Azurlingua vous propose une pédagogie sur mesure !

image image image

Rejoignez-nous !

 
Réseaux sociaux

Recommandez-nous sur Facebook !Vous avez aimé cette page ?
Alors aidez nous à la rendre populaire !


Azurlingua
offres spéciales !

Nous sommes membres
soufflecampus francecsnfla

Ils nous font confiance

centre d'examen SELFEE