Lithuanian
Nice Côte d'Azur Excursion Saint Tropez

excursions St Tropez avec l'école Azurlingua

Saint Tropez

Mokykitės prancūzų kalbos Nicoje ir  su Azurlingua mokykla atraskite Žydrąjį Krantą!>

Antikos laikais

Saint-Tropeze  apsigyveno finikiečiai, kurie buvo įsikūrę Marselyje. Jie kuria drėkinimo sistemas Viduržemio jūros pakrantėje, kad užtikrintų susisiekimą tarp prekyviečių. Viena iš tokių prekyviečių buvo Athénopolis. Manoma, kad jis buvo dabartinėje Saint-Tropezo teritorijoje.
Kai galus užkariavo romėnai, miestas buvo pavadintas Héracléa.

>

 68 metais


Riteris Torpès, Nerono namo valdytojas, priėmė kitą tikėjimą ir gavo šv. Pauliaus vardą. Jis atvirai skelbia savo krikščionišką tikėjimą nuo Dianos šventės , vykusios Pizoje. Imperatoriaus įsakymu jis kankinamas ir jam nukirsdinama galva. Jo kūną įkelia į laivelį kartu su gaidžiu ir šuniu. Srovė laivelį nuplukdo iki Saint-Tropezo, kurio jis tampa globėju.
>

1441 metais

Jis patiki savo kamerdineriui Jean de Cossa la Baronnie de Grimaud, kuris nusprendžia, kad silpnoji vietovės pusė yra Saint-Tropezo įlanka ir bet kokia kaina ją reikia išsaugoti . Šią užduotį jis paveda italų bajorui, Raphaël de Garezzio, kuris atkelia į šią vietovę 21 šeimą iš Genujos, kurie perstato ir sutvirtina vietovę.Viena dalis šių sutvirtinimų dar ir dabar juosia senamiestį. Už miesto gynybą ir priežiūrą jie atleidžiami nuo mokesčių.
>
>

1672 metais

visas šias privilegijas apkarpys Liudvikas XIV, kai įkurdins karališkąjį garnizoną, kurio vietoje dabar yra laivybos muziejus.
>

XIX-ame a.

matome, kaip smarkiai vystosi jūrinė veikla; 1860 metais  Saint-Tropeze pastato laivą" La Reine des Anges " ("Angelų karalienė"). Tai tristiebis laivas, kuriame telpa 740 statinės ir ,kuris taps jūrinės prekybos puošmena. Saint-Tropezas auga, klesti .
 1866 metais pastatoma uoste Bailli de Suffren statula.
 1913 metais Emile Ollivier, Napoleono III ministras,inshumuotas kape, esančiame ant uolos Salins, priešais jo pilį  la Moutte..
>

Kiekvienais metais

ryškiausi Saint-Tropezo istorijos puslapiai pažymimi įvairiais renginiais, didvyriškumo paradais. Gegužės mėnesio paradas ypatingai išsiskiria savo pompastika, kurio metu susirinkusieji garbina savo šventąjį patroną bei prisimena savo pergales prieš maurus.
Šiandien Saint -Tropezas yra labai gyvybingas, kuriame visad lankosi žvaigždžės. Miestas nepraranda savo žavesio ir kiekvienais metais pritraukia tūkstančius turistų


Pagrindiniai lankytini objektai : senovinis kaimelis - Annonciade muziejus -  Pampelone pliažai

Le saviez-vous ?

220 millions de personnes parlaient français en 2011 et le français est la deuxiemme langue la plus enseignée dans le monde

 

Les bonnes raisons de venir à Azurlingua...


Des sessions pour vrais débutants


Un label qualité reconnu par le gouvernement français.


Des tarifs et des offres "sur mesure" qui correspondent à vos attentes.


Une reconnaissance institutionnelle (partenariats universités).

11 niveaux de français,  Azurlingua vous propose une pédagogie sur mesure !


NEW : Vous avez la possibilité de payer en 2,3 ou 4 fois sans frais.


Et d'autres encore
 
 

ü  11 niveaux de français,  Azurlingua vous propose une pédagogie sur mesure !

image image image

Rejoignez-nous !

 
Réseaux sociaux

Recommandez-nous sur Facebook !Vous avez aimé cette page ?
Alors aidez nous à la rendre populaire !


Azurlingua
offres spéciales !

Nous sommes membres
soufflecampus francecsnfla

Ils nous font confiance

centre d'examen SELFEE