Lithuanian
cours de français pour adolescents

Lingvistinės viešnagės paaugliams Prancūzijoje 

classe de cours Adolescents PArc Imperial

>

Programos "viskas įskaičiuota" Nicoje jaunimui nuo 13 iki 17 metų


Kaip šimtai visų tautybių berniukų ir mergaičių lanko kalbos kursus jaunimui, mėgaukitės ir jūs  savo atostogomis ir mokykitės prancūzų kalbos patraukliomis formomis ir atraskite Nicą ir vieną iš gražiausių regionų, Prancūzijos Rivjerą! 

Velykos, Sekminės, ruduo (apgyvendinimas šeimose)
 Tuo metu  jums organizuojame  prancūzų kalbos kursus (cours de français ) 
(20 x 45 min. arba 28 x45 min. per savaitę) centrinėje miesto mokykloje (l'école du centre-ville) ir apgyvendiname šeimose  su pilnu išlaikymu, (pusryčiai - mokyklos kavinėje ar sausas davinys).
Grupės gali būti apgyvendintos viešbutyje. 


Liepos ir rugpjūčio mėnesiais (paauglių vasaros stovyklos)
Vasarą užsiėmimai vyksta vasaros mokykloje, kurioje gali tilpti daugiau studentų. Jūs galite pasirinkti apgyvendinimą priimančiose šeimose, tačiau mes rekomenduojame pasirinkti vieną iš mūsų vasaros stovyklų (campus d'été). Skatiname draugiškus susitikimus tarp mokinių ir yra labai naudinga, nes niekur nereikia važinėti . Iš tiesų, prancūzų kalbos kursai vyksta vasaros stovyklos klasėse . Be to, privačiu autobusu (labai patogu), jūs galėsite nuvažiuoti į miesto centrą iki 0:00 val.!
basket avec animateur au Parc Impérial

Koks bebūtų pasirinktas laikotarpis, mūsų kalbos mokymo programos jaunimui apima visą veiklos programą, harmoningai derinant keliones, sportą, žygius ir pramogas siūlo kas savaitę. Animatoriai yra jauni ir dinamiški, kurie taip pat jus skatins bendrauti prancūzų kalba. 
 

Su Azurlingua, prancūzų kalbos mokykla, turinčia tarptautinę reputaciją, Jūsų viešnagė Nicoje bus labai informatyvi ir linksma; mes taip pat užtikriname daug susitikimų ir kultūrinių mainų, kad viešnagė taptų nepamirštama!

 
Azurlingua, tai ir egzaminų centras į prestižinį Paryžiaus Sorbonos universitetą (centre d’examen pour intégrer la prestigieuse université la Sorbonne ).

Taip pat vienas iš prestižinių  Prancūzijos Delf ruošimo centrų.

Pasižiūrėkite mūsų puslapiuose : préparation Delf, o, kad sužinotumėte pasiruošimo sąlygas pagal savo lygį - galite pasižiūrėti puslapius  Delf A1 ir Delf A2 (pradedantiesiems) ir puslapius - Delf B1 ir Delf B2 (pažengusiems).

Atvykite į Nicą mokytis prancūzų kalbos apprendre le français à Nice ir išvyksite su diplomu, kurį pripažįsta Prancūzijos vyriausybė

Astuce

Avant votre arrivée faite le test de français sur notre site pour connaitre votre niveau il vous permettra de mieux connaitre vos forces et faiblesse et dès votre premier cours d’insister auprès de votre professeur sur les thèmes que vous voulez aborder

 

Les bonnes raisons de venir à Azurlingua...


Une destination d’exception : la Côte d’Azur


4000 personnes nous font confiance chaque année


Tous nos professeurs sont diplômés des universités françaises

 Une forte communauté, gage de qualité et de dynamisme (Facebook, tweeter..)


NEW : Vous avez la possibilité de payer en 2,3 ou 4 fois sans frais.


Et d'autres encore
 
 
image image image

Rejoignez-nous !

 
Réseaux sociaux

Recommandez-nous sur Facebook !Vous avez aimé cette page ?
Alors aidez nous à la rendre populaire !


Azurlingua

Nous sommes membres
soufflecampus francecsnfla

Ils nous font confiance

centre d'examen SELFEE