Lithuanian
Hébergements pour Adolescents Famille d'accueil


Plačiau:
image image image image


Prancūzų kalbos mokykla užsieniečiams Žydrajame Krante : Prancūzų šeimos, kurios apgyvendina užsieniečius (paslauga - ištisus metus)

>

Mūsų parinktos šeimos atitinka visus kriterijus !

Aprašymas

Pasirinkus gyvenimą šeimoje,  jums bus galimybė būti apsuptam prancūzakalbių asmenų, bendrauti prancūzų kalba ir susipažinti su kita kultūra. Azurlingua (école de français) mokykla skiria ypatingą dėmesį priimančių prancūzų šeimų atrankoms. Kad greičiau integruotumėtės į prancūzų šeimą ir santykiai šeimose būtų kuo šiltesni, mes atsižvelgiame į jūsų amžių, profesiją ir jūsų pomėgius. Neatsitiktinai, pasibaigus kursams, jų dalyviai kalba apie šias šeimas kaip savo "antrąsias šeimas".

Apgyvendinimo pasiūlymas


  • Kambarys dviems žmonėms, su kitu kursų dalyviu
  • Kambarys vienam asmeniui (jeigu pageidaujama ir už papildomą mokestį)


Maitinimo galimybės
 Pusryčiai ir vakarienė, pietūs (sausas davinys eksursijose) ir vakarienė.

Atstumas nuo mokyklos
Dauguma priimančių šeimų gyvena netoli  nuo mokyklos - apie 10 minučių pėsčiomis ; tos , kurios gyvena toliau, yra netoli nuo pagrindinių autobusų ir tramvajaus linijų; Kai organizuojame ekskursijas, vakarais mes parvežame mokyklos mikroautobusais toliau gyvenančius kursų dalyvius; jeigu išvykstate ne su mokykla, jums teks grįžti savarankiškai . (Primename, kad jei esate nepilnamečiai, jums reikia turėti tėvų sutikimus, kad galėtumėte išvykti už mokyklos teritorijos).

Pasitikimas oro uoste / traukinių stotyje
Jūs galite būti sutikti  atvykimo ir palydėti išvykimo metu į Nicos traukinių stotį arba oro uostą. Mums užtenka sužinoti jūsų atvykimo tvarkaraščius taip pat, kaip ir skrydžio ar traukinio numerį likus penkioms dienoms iki jūsų atvykimo. Ši tarnyba prieinama nuo 8.00 iki 22.00val. šeštadienį ir sekmadienį.

Atvykimas/išvykimas
Nepilnamečių pervežimas įeina į kursų kainą. Jeigu nenorite naudotis pervežimo paslauga, jus sutiksime nuo 18.00 val. Priimančioji šeima jus supažindins su vidaus taisyklėmis ir duos raktus. ; kambarį reikės atlaisvinti tą šeštadienį, kai išvyksite iki 10.00 val.

Pasitikimas oro uoste / traukinių stotyje
Jus galime sutikti atvykimo ir palydėti išvykimo metu į Nicos traukinių stotį arba oro uostą. Mums užtenka sužinoti jūsų atvykimo tvarkaraščius taip pat ir skrydžio ar traukinio numerį likus penkioms dienoms iki jūsų atvykimo. Ši tarnyba teikia paslaugas šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 8.00 iki 22.00val.

télécharger le règlement intérieur  Téléchargez le règlement intérieur (Skaitykite apie vidaus taisykles Internetiniame puslapyje)
Dėmesio ! Liepos ir rugpjūčio mėnesiais kursų dalyviams, kurie gyvena šeimose, kursai vyksta stovykloje " Parc Impérial ", avenue Suzanne Lenglen.

Vasaros stovyklos ir apgyvendinimas prancūzų šeimose

Azurlingua, tai yra ( centre d’examen pour intégrer la prestigieuse université la Sorbonne ) egzaminų centras stojant į prestižinį Paryžiaus Sorbonos universitetą.

Taip pat vienas iš garsiausių pasiruošimo Delf egzaminų centrų.

Daugiau informacijos puslapiuose : préparation Delf (pasiruošimas Delf), o, jeigu norite sužinoti pasiruošimo sąlygas pagal savo lygį - informacijos rasite puslapiuose Delf A1 ir Delf A2 Delf B1 ir Delf B2.
Atvykite ( apprendre le français à Nice) mokytis į Nicą ir iš jos išvyksite su Prancūzijos vyriausybės pripažintu diplomu   

 

 


 

Le saviez-vous ?

220 millions de personnes parlaient français en 2011 et le français est la deuxiemme langue la plus enseignée dans le monde

 

Les bonnes raisons de venir à Azurlingua...


Une destination d’exception : la Côte d’Azur


4000 personnes nous font confiance chaque année


Tous nos professeurs sont diplômés des universités françaises

 Une forte communauté, gage de qualité et de dynamisme (Facebook, tweeter..)


NEW : Vous avez la possibilité de payer en 2,3 ou 4 fois sans frais.


Et d'autres encore
 
 
Hébergements
pour Adolescents
image image image

Rejoignez-nous !

 
Réseaux sociaux

Recommandez-nous sur Facebook !Vous avez aimé cette page ?
Alors aidez nous à la rendre populaire !


Azurlingua

Cours pour Groupes

Demandez-nous du sur-mesure!

Programme universitaire

[lireplusadulte url="cours-de-francais-pour-groupes-scolaires"]cours pour groupes constitués[/lireplusadulte]


Nous sommes membres
soufflecampus francecsnfla

Ils nous font confiance

centre d'examen SELFEE